Citizens Advice Southend

Про нас

Розширена інформація. Поради та рекомендації спільноті.

Ми надаємо підтримку з ряду питань, таких як працевлаштування, допомога, житло (включаючи заборгованість з орендної плати, незаконні виселення та повідомлення про витребування власності), імміграція (включаючи статус поселенця та схеми переселення для Афганістану та України), борги, фінансові труднощі, проблеми сім’ї та взаємовідносин, споживчі питання, заповіти та довіреності. Ми розглядаємо питання максимізації доходу та будь-якої іншої підтримки, яка їм потрібна, наприклад, вирішення грошових питань, які можуть бути неприємними, та забезпечення того, щоб ви отримали всю допомогу, на яку маєте право. Наші служби підтримки відкриті для всієї спільноти, і ми проводимо оцінку з нашими клієнтами, щоб допомогти їм у задоволенні їхніх потреб.

Підтримка від спеціалістів
Українські сім’ї можуть отримати підтримку з питань житла, допомоги, імміграції та будь-яких інших питань, у яких їм потрібна допомога, а також за необхідності їх з’єднають із потрібними службами.

Критерії надання підтримки
Ми безкоштовна, незалежна, неупереджена та конфіденційна служба, до якої може звернутися будь-хто.

Контактна інформація

Сайт:
www.citizensadvicesouthend.org.uk
Телефон:
01702 969696/456352
Електронна пошта:
southendinfo@citizensadvicesouthend.org.uk

Години роботи:
Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 для особистого прийому. Наші представники також працюють в службах індивідуальної підтримки у Весткліффі, Шуберінессі та Саутенді.