Garon Park CIC

Про нас

Garon Park CIC розташований приблизно за 25 хвилин ходьби від центру міста і пропонує широкий спектр спортивних споруд, а також парк здоров’я та благополуччя. Організація «Wellbeing at Garon Park» також пропонує широкий спектр заходів та послуг, можливості волонтерства та набуття досвіду роботи.

“Парк розташований на чудовій ділянці площею 34 акри, що складається зі спортивних полів та об’єктів, а також Парку здоров’я, який може бути орендований місцевими організаціями для підтримки здоров’я та благополуччя.

У парку є всепогодне поле для футболу та нетболу із покриттям 3G, трав’яні поля, а також доглянуте поле для крикету та сітки. Крім того, ми можемо запропонувати гарне та безпечне місце, яке включає: дитячі ігрові майданчики, громадські ділянки, громадський фруктовий сад, сади каменів, повністю доступну оздоровчу прогулянку по парку з сидіннями та місцями для відпочинку та роздумів. На території нашої школи природи також є ставок з дикою природою, природні комплекси, сенсорний сад, прогулянка дикою природою та різноманітні зони для роздумів, спілкування з природою та навчання.

Garon Park пропонує широку програму волонтерства та набуття досвіду роботи, що дозволяє людям активніше брати участь у житті місцевої громади, набувати нових навичок та підвищувати впевненість у собі, що може бути самоціллю або частиною їхнього шляху до працевлаштування. Для тих, хто шукає роботу, ми пропонуємо Клуб працевлаштування кожну середу вранці та можливість отримати цінний досвід роботи та рекомендації для працевлаштування. Організація Garon Park має широкі контакти як з громадськими групами, так і з місцевими підприємствами, які дозволяють допомагати людям знайти оплачувану роботу та набути досвіду, який допоможе їм у подальшому.

Зв’яжіться з центром для отримання додаткової інформації про наш садово-парковий клуб та численні заходи, що у ньому проводяться, зателефонувавши за номером 01702 965959 або надіславши електронного листа на адресу enquiries@garonparkcic.com

Підтримка від спеціалістів
Garon Park CIC співпрацює з благодійною організацією Welcome to the UK, надає можливість набути досвід роботи, зайнятися волонтерством та індивідуальною підтримку сім’ям, які нещодавно приїхали до Великобританії. Наша чудова спокійна територія пропонує фантастичне середовище для тих, хто пережив травму, дозволяючи їм використовувати парк для переорієнтації та підготовки до нового життя у Великій Британії.
Організація Garon Park може запропонувати людям можливість практикувати англійську мову, щоб підвищити рівень впевненості у собі, беручи участь у різних видах діяльності, оскільки організація має унікальні можливості у сфері гостинності, садівництва, догляду за територією, адміністрування, охорони природи та обслуговування клієнтів.
Місцева громада може використовувати наші громадські для вирощування продуктів харчування, якими потім можна буде ділитися з громадою, і незабаром ми відкриємо біржу їжі, де продукти харчування можна буде дарувати та збирати. Кулінарні заняття також дозволяють людям отримати нові навички, які допоможуть їм більш заощадливо годувати себе та свої родини.
Зателефонуйте нам за номером 01702965959 або надішліть електронного листа на адресу enquiries@garonparkcic.com

Контактна інформація

Сайт:
www.wellbeingatgaronpark.com
Телефон:
01702965959
Електронна пошта:
enquiries@garonparkcic.com

Години роботи:
Гарон Парк працює щодня з 9: 00 до 22:00, але, будь ласка, зв’яжіться з центром для отримання додаткової інформації про заходи, які ми проводимо, і про те, як забронювати участь в них.