St Vincent’s Centre

Про нас

Ми підтримуємо малозахищених людей, які потребують емоційної, соціальної, фінансової або духовної підтримки, надаючи їм допомогу безпосередньо або шляхом перенаправлення.

Наш центр підтримки Центр Святого Вінсента м. Саутенд надає комплексну допомогу з усіх необхідних питань, включаючи харчування, тимчасове житло, сплату комунальних послуг, сплату податків, надання одягу та меблів для житла. Після цього ми пропонуємо людям можливість стабілізувати своє психічне здоров’я за допомогою програм та підтримки в центрі та на наших ділянках. І нарешті, ми допомагаємо людям будувати плани на майбутнє, щоб допомогти їм розпочати нове життя, використовуючи орієнтований на людину підхід з урахуванням травм. Все це ми робимо у партнерстві з благодійними організаціями та групами м. Саутенда, знаючи, що якщо ви постукаєте в наші двері, ви постукаєте у двері підтримки усієї нашої спільноти. Ми будемо раді вітати вас у нашому місті Саутенд, де ми перетворюємо турботу на дію.

Підтримка від спеціалістів
Підтримка людей, які приймають у себе українців
Запрошуємо усіх, хто приймає людей з України до Центру підтримки Святого Вінсента, де ми допоможемо вам з продуктами харчування, одягом, надамо підтримку в галузі психічного здоров’я, допомогу при тяжкій втраті, проводитимо культурні заходи, забезпечимо можливість поспілкуватися з кимось і стати волонтером. Ми приймаємо всіх бажаючих, щоб вони відчували свою приналежність до нашої спільноти. Надішліть електронного листа southendsupport@svp.org.uk для підтримки людей з України, які проживають з вами – разом ми допоможемо вам підтримати їх.

Критерії надання підтримки
Ми підтримуємо всіх, хто потребує допомоги, і маємо у своєму все для цього необхідне.

Контактна інформація

Сайт:
www.svp.org.uk/st-vincents-southend
Телефон:
01702 592980
Електронна пошта:
southendsupport@svp.org.uk

Години роботи:
Служба допомоги без попереднього запису Пн – Пт 10.30 – 14.30 Запрошуємо на чай/каву та бесіду, щоб познайомитись з вами ближче.
Програми представлені на нашому сайті
У нас є кухні «Доброти», які пропонують гаряче харчування у вівторок, середу, п’ятницю, суботу та неділю з 19:00 до 20:00 – обслуговування з офіціантами.
Денні програми
Пн. та Ср. – Відпочинок з іграми та обідом з 11:00 до 14:00
Четвер – День максимального розслаблення – бесіди, безкоштовна стрижка для тих, хто має у цьому потребу.
Програми «Чоловічі чудові моменти» та «Жіноче благополуччя» проводяться раз на місяць по середах, тому дивіться заплановані дні в наступному місяці на нашій сторінці у Facebook або на сайті.