Netpark Wellbeing

Про нас

Безкоштовний проект з оздоровлення громади, який пропонує 2 години занять у художній кімнаті в парку Chalkwell протягом 12 тижнів, відкритий для всіх, хто страждає на депресію, тривогу, пережив травму, страждає на нездатність до навчання деменцію.

Ми пропонуємо безкоштовну систему підтримки для людей, які живуть із проблемами психічного здоров’я та благополуччя, і створюємо для нашої спільноти безпечний простір, де можна знайти друзів та розкрити свої творчі здібності.
Наша мета – допомогти людям, які можуть почуватися ізольованими, тривожними, самотніми або пригніченими, прийти та зайнятися цифровим та традиційним мистецтвом, прогулятися парком, створити свої власні витвори мистецтва, знайти друзів та повеселитися.
Проект БЕЗКОШТОВНИЙ і відкритий як для окремих осіб, так і для громадських груп.

Підтримка від спеціалістів
Керівництво проектом здійснює кваліфікований та досвідчений психіатр, арт-терапевт, а також з нами працюють студенти, що навчаються арт-терапії, які можуть запропонувати індивідуальні сенси арт-психотерапії або групові заняття. Ми маємо можливість вести окрему групу для українських біженців, за наявності перекладача.

Критерії надання підтримки
Немає жодних критеріїв, окрім як бути старше 16 років, проживати в районі м. Саутенда та страждати від одного з наступних розладів; депресія, тривожність, пережита травма, деменція, нездатність до навчання або труднощі з навчанням.

Контактна інформація

Сайт:
http://www.metalculture.com/projects/netpark-wellbeing-project/
Телефон:
07918360374
Електронна пошта:
emma.mills@metalculture.com

Години роботи:
Понеділок 10: 00-12: 00 і 13: 30-15: 30
Вівторок 10: 00-12: 00 і 13: 30-15: 30
Середа 10: 00-12: 00 і 13: 30-15: 30