Focal Point Gallery

Про нас

Амбітна безкоштовна галерея сучасного мистецтва в Саутенді, яка щороку приймає три великі виставки місцевих та зарубіжних художників. Крім того, динамічна програма семінарів, бесід, кінопоказів на відкритому повітрі та публікацій. Відкрита для всіх.

Галерея Focal Point – єдина в Південному Ессексі спеціалізована галерея сучасного мистецтва, розташована в Саутенд-он-Сі і відкрита для всіх бажаючих. Пропонуючи захоплюючу програму переважно безкоштовних семінарів, бесід, кінопоказів на відкритому повітрі та виїзних проектів, вона також представляє три великі виставки на рік, у яких беруть участь як міжнародні, так і місцеві митці. Мета галереї — викликати цікавість, створюючи та презентуючи сучасне мистецтво, що спонукає до роздумів. Знайдіть нас за Хай-стріт у будівлі Форуму та подивіться, що ви можете відкрити для себе.

Підтримка від спеціалістів
Майстер-класи та екскурсії виставками.

Контактна інформація

Сайт:
www.fpg.org.uk
Телефон:
+44 (0)1702 534108
Електронна пошта:
focalpointgallery@southend.gov.uk

Години роботи:
Середа-субота з 11.00 до 17.00Неділя з 11.00 до 16.00Події проходять в різний час, детальніше на сайті www.fpg.org.ukПеревіряйте дати проведення виставок, щоб уникнути періодів, коли галерея буде закрита